ABLV Charitable Foundation “Ūdensgabalu” konkursa uzvarētājam piešķirs naudas balvu!

 

Starptautiskā laikmetīgās un video mākslas festivāla “Ūdensgabali” ir priecīga ziņot, ka arī šogad konkursa par labāko Baltijas audio- vizuālo mākslas darbu uzvarētājam ABLV Charitable Foundation piešķirs naudas balvu 500 latu apmērā. Tāpat konkursa uzvarētājs saņems tradicionālo festivāla balvu- mākslinieka Aigara Zemīša veidoto bronzas “Ūdensgabalu”.

2012. gada festivāla konkursam iesniegti vairāk nekā 50 darbu, kuru autori ir Latvijas, Lietuvas un Igaunijas mākslinieki. Festivāla konkurss kļuvis par ilggadēju tradīciju, tā uzdevums ir veicināt kustīgā attēlā mākslas popularitāti Baltijas reģionā. Iepriekšējo gadu “Ūdensgabalu” uzvarētāju vidū ir Rimas Sakalauskas [LT] darbs “Sinchronisation”; Ievas Bernotaites video “In”, kā arī Kriša Salmaņa [LV] darbs “Turn back. Undo”.

Šobrīd ir notiek konkursam iesniegto darbu vērtēšana, ko veic starptautiska žūrija- Mārtiņš Ratniks – mākslinieks, Latvijas Mākslas akadēmijas pasniedzējs [LV]; Irma Stanaityte – māksliniece, Viļņas Mākslas akadēmijas video pasniedzēja [LT] un Raivo Kelomees – mākslinieks, mākslas kritiķis, Tallinas mākslas akadēmijas jauno mediju pasniedzējs [EST].

Žūrijas lēmums par Baltijas labāko audio – vizuālās mākslas darbu tiks paziņots festivāla atklāšanas dienā- 16. augustā peldošajā mākslas centrā “Betanovuss”, plkst. 20:00.

Vairāk informācijas par konkursu šeit:Ūdensgabalu konkurss


par šo publikāciju