BILŽU BAZĀRS ANDREJSALĀ

Dodoties Ziemassvētku dāvanu meklējumos, Latvijas Naivās mākslas muzejs un Tautas tēlotājas mākslas biedrība „Cinobrs” aicina iegriezties Andrejsalā, kur mājīgajās senlietu tirgotavas „Viss antīkais” telpās norisināsies Bilžu bazārs.

Bazārā piedalīsies mākslinieki no dažādām Rīgas tēlotājas mākslas studijām (Grīva, Ģilde, Kolorīts, Umbra, Varavīksne un Ziemeļblāzma).

Decembris ir laiks kad svētku noskaņās atgriezties pie vienkāršām un emocionālām vērtībām, kāda nenoliedzami ir arī māksla, kas nākusi tieši no mākslinieku sirds. Šajos neapstrādātajos, klasiskās mākslas skolas neizmainītajos „tīrradņos” slēpjas varens un saviļņojošs spēks, kas uzrunā ikvienu skatītāju. Tādēļ Latvijas Naivās mākslas muzejs aicina Jūs apmeklēt Bilžu bazāru, kur siltajās un viesmīlīgajās antikvariāta telpās naivās mākslas meistaru darbus būs iespēja ne tikai aplūkot, bet arī iegādāties. Iespējams, kāds no Bazārā izstādītajiem darbiem kļūs par mīļu un neaizmirstamu dāvanu svētkos.

Līdz ar Bilžu bazāru Andrejsalā tiks aizsākta vēl viena jauna tradīcija, kā arī atbalstīta jau esoša, jo daļa no bazārā gūtajiem ienākumiem tiks novirzīta ikgadējā Andrejsalas glezniecības plenēra veidošanai

Būsiet mīļi gaidīti atklāšanā 11.decembrī plkst. 12:00!

Bilžu bazārs Andrejsalā 11.12.2010. – 5.01.2011.

Senlietu tirgotavā „Viss antīkais”, Andrejostas ielā 4.

Darba laiks – Darba dienās no 10:00-18:00, sestdienās no 10:00- 16:00

Ieeja bez maksas

ATBALSTA

noass_logonaivais_muzejs_logoaplis_bez_www_asala


par šo publikāciju