GERIJA VORNELA UN EPSON PREZENTĀCIJA

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu rezidenču programmas AIR dalībnieks mākslinieks Gerijs Vornels (Gary Wornell) 3. augustā plkst. 18:00 peldošajā mākslas centrā „Betanovuss” sniegs savas darbības prezentāciju.
Kultūras un mākslas projekts NOASS sadarbībā ar Ziemeļvalstu – Baltijas valstu rezidenču programmu AIR, mākslinieku Geriju Vornelu (Gary Wornell) un Epson Riga piedāvā iegūt jaunas zināšanas par krāsu kalibrēšau un neierastām printēšanas tehnoloģijām.

Tie, kas ikdienā darbojas ar drukas darbiem zina, ka ne vienmēr izprintētāis attēls atbilst tam, kas redzams uz datora ekrāna. Mākslinieks Gerijs Vornels, strādājot savā studijā un ekspermentējot ar dažādiem materiāliem, ir atradis vairākus viedus kā, apmānīt printeri, iegūt iztēlotajam attēlam atbilstošu gala rezultātu.

Prezentācijas mērķis ir iepazīstināt visus interesentus ar iespējām, ko sniedz tintes printeru izdruka uz dažādiem neierastiem materiāliem, kā arī iedrošināt prezentācijas dalībniekus izmantot alternatīvus drukas veidus. Gerijs Vornels sola parādīt, kā, pielietojot dažādus palīgmateriālus, panākt, lai darba gala rezultāts būtu pēc iespējas tuvāks sākotnējajai idejai par attēlu.

Kā jau iepriekš ziņojām – Gerijs Vornels ir Skandināvijā atzinību guvis mākslinieks, kas savos darbos izmanto dažādas netradicionālas izdrukas tehnoloģijas, kas lauž stereotipus par drukātiem attēliem un printēšanas sniegtajām iespējām.

Savā studijā Somijā mākslinieks regulāri piedāvā vairākas radošās darbnīcas, kas saistītas ar viņa pielietotajām un atklātajām tehnoloģijām. Arī Rīgā viņš māksliniekiem, mākslas studentiem, kā arī citiem interesentiem sniegs iespēju piedalīties divās šāda veida darbnīcās.

Tuvāka informācija par iespējām piedalīties radošajās darbnīcās pieejama šeit

Ieeja pasākumā bez maksas.

BILDES NO PREZENTĀCIJAS:

dsc08850dsc08868dsc08897dsc08913dsc08930dsc08941dsc08945dsc08952

ORGANIZĒ:

NOASSa-rezidences1

ATBALSTA:


par šo publikāciju