Īsfilmu festivāls Future Shorts Open Air

5d614d3835f8ae7961355b812a82b3e0

5. jūlijā 22.00 Kultūras un mākslas centrā NOASS pirmo reizi zem atklātām debesīm notiks īsfilmu festivāls Future Shorts. Šoreiz skatītājus gaida vairāki pārsteigumi. Kinofestivāls rīdziniekus sagaidīs jaunā formā – sakarā ar atklātās telpas īpatnībām, seansi sāksies pēc saulrieta. Un otrs, ne mazāk interesants jaunums, festivāla īpašais viesis būs Billijs Mints, daudzkārtējs neatkarīgā kino un dokumentālo filmu balvu laureāts. Kinofestivāla ietvaros tiks demonstrētas 6 vasaras sezonas īsmetrāžas filmas.

Vasaras sezonā gaidāmas vēl vairāk iedvesmojošas īsfilmas, spilgtas ekranizācijas un neredzēti personāži. Future Shorts priecēs mūs ar neticamu rūdītas ilgdzīvotājas dzīves stāstu filmā «Мiki Bader», pārsteigs ar fašistiskās Vācijas hroniku un vācu kareivja filozofiskajām pārdomām kino lentā «Kailais», dos iespēju ieskatīties orķestra mēģinājumā apsēsta diriģenta vadībā filmā «Akcents ar diriģenta nūjiņu», kā arī iepazīstinās ar citām aizraujošām dažādu žanru un novirzienu īsfilmām. Stundas garumā skatītāji varēs baudīt īsfilmu mākslas atmosfēru un nobalsot par labāko šīs sezonas filmu.

Festivāla programmas filmas ir guvušas panākumus tādos starptautiskos festivālos kā Sundance Film Festival, SXSW, Cannes Film Festival, AFI Film Festival, US Fiction Award Sundance.

Future Shorts ir pasaulē lielākais īsmetrāžas filmu festivāls, kas darbojas arī kā īsmetrāžas un animācijas filmu izplatītājs TV un globālajos tīklos, kā arī izdod īsmetrāžas DVD. Rīgā festivāls tiek prezentēts kā ikgadējs sezonas notikums, un mūsu pilsēta var lepoties ar godpilno iespēju rīkot īsfilmu skati Future Shorts pasaules skrīningu kartē.

Pēdējo gadu laikā festivāla apjoms pieaudzis trīskārt, ar katru gadu piesaistot aizvien jaunas valstis un pilsētas, kā arī izvēloties visneparastākās kino demonstrācijas vietas – zemūdenes, mākslas galerijas, lielveikalus, kultūras telpas, muzejus un arī zem atklātām debesīm.

Future Shorts filmu festivāla vasaras programma:

THE WHISTLE, režisors Grzegorz Zariczny, Polija / 2012./ 17 мin./ Dokumentāla filma

38 – 39°C, režisors Kangmin Kim, ASV / Dienvidkoreja / 2011./ 8 мin./Аnimācijas filma

THE CHAIR, režisors Grainger David, ASV / 2012./ 12мin./Drāma

MICKY BADER, režisors Frida Kempff, Šveice/Dānija / 2009./ 14мin./ Dokumentāla filma

DOGS ARE SAID TO SEE THINGS, režisors Guto Parente, Brazīlija / 2012./ 12мin./Mākslas filma

WHIPLASH, režisors Damien Chazelle, ASV / 2012./ 18мin./Traģikomēdija

*Festivāla programma tiek demonstrēta oriģinālvalodās ar angļu subtitriem

Mūs atbalsta: NOASS, Like Riga, Riga This Week,  Kino Muzejs, Kino Akadēmija, PR Līnija, Pixel Salad

Seansu laiks: 22:30 – 24:00

Pērkot vienu biļeti, jūs varat apmeklēt visas festivāla programmas filmas.

Par festivālu FUTURE SHORTS - http://www.creapromo.com/future-shorts-open-air/

Biļetes uz kinofestivāla Future Short seansu Rīgā var iegādātieswww.bilesuserviss.lv vai pirms seansa. Biļetes cena – 4,00 LVL.


par šo publikāciju