Līvas Arnavas personālizstāde “Varbūt Tiešām”.

ARNAVA_baneris_OUT -1- 256x407cm

19. festivālu “Ūdensgabali” iesāks Līvas Arnavas personālizstāde “Varbūt Tiešām”.

Māksliniece par saviem darbiem stāsta: “Varbūt tiešām sabiedrībā tik populārās izsteiksmes formas, piemēram, aiz katra otrā vārda teikt “tā kā” un visus stāstījuma teikumus beigu galā tomēr izrunāt jautājuma izteiksmē, ir cilvēku aizsargreakcija informācijas laikmetā. Tāda konstanta, viegla nedrošība par visu.Neviens īsti nav pārlieicnāts, ko runā. Neviens negrib kādu aizvainot un visi apzinās, ka esošais viedoklis varētu būt balstīts kārtējā interneta nepatiesībā.

Teksti bez konteksta, viltus ziņas un izdomātas atmiņas. Varbūt tiešām visa pamatā ir slikta redze? Mēs vienkārši ļoti slikti redzam. Bet mans tēvs reiz teica – ja cilvēks, kaut ko stāstot, saka “tiešām”, tad tas tiešām nozīmē, ka tā nav.”

Izstāde “Varbūt Tiešām”, kurā apskatāmi dažādu mediju objekti un instalācijas ļauj tās apmeklētājiem izvērtēt, nevis procesus no saviem skata punktiem, bet gan pašus skata punktus, atgriežoties pie to pamatiem- redzes, gaismas un uztveres, siedzot iespēju izkāpt no saviem informācijas burbuļiem un paskatīties uz tiem no malas

Izstādes atklāsna 8. augstā no plkst. 18:00, vakara turpinājumā – tekstu grupas “Orbīta”  “Gas of Latvia” performances. Festivāla “Ūdensgabali” programmai sekojiet līdzi NOASS facebook lapā .

Izstāde apskatāma no 8. augusta  līdz 15. septembrim.

No trešdienas – sestdienai, no plkst. 15:00 – 22:00.

Ieeja bez maksas.

Atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla Fonds.


par šo publikāciju