“NOASS” mūzikas vakari

NOASS fb-2

 

21. maijs DJ Alise Ģelze

Muzeju nakts ietvaros no plkst.21.00 līdz plkst.01.00 spēlēs DJ Alise Ģelze.

Neskatoties uz to, ka Alise Ģelze ir vairāk pazīstama kā filmu producente, viņa ir manāma arī kā dīdžejs, un viņa spēj jebkuru nakti pārvērst par aizraujošu dejotājiem.

Alise Ģelze SoundCloud

 

25. maijs Roberts Gobziņš LIVE

Roberts Gobziņš (dzimis 1964. gada 13. jūlijā) ir latviešu dziedātājs, dīdžejs un dziesmu tekstu autors. Pazīstams ar dalību dziesmā un video “Aka Hip Aka Hop”, kuru sarakstījis un producējis Latvijas Hip Hop mākslinieks Gustavo, kā arī ar solo dziesmām “Man saujā benzīns”, “Trakais purva āzis” u.c.

Koncerts būs kā pateicība tiem, kas piedalās un piedalīsies R.Gobziņa gaitas atjaunošanā, kā arī sniegs ieskatu par projektu “Ūdeņi stāsta – Daugava”.

Roberts Gobziņš Discogs

 

1. jūnijs CHOMSKY CHESS CLUB

“CHOMSKY CHESS CLUB” ir enerģiska noise rock grupa no Rīgas, kura iedvesmu savam skanējumam ir ņēmusi no ASV rietumu krasta roka scēnas. Izveidojusies neilgi pēc traģiska notikuma grupas galvenā dziesmu rakstītāja iepriekšējā projektā, piecu cilvēku kompānija nolēma radīt mūziku, kas sevī apvienotu smagas fūzētas ģitāras un saitējošu troksni ar indie melodijām, lai iznīcinātu stagnējo stāvokli, kad tiek klausīta viena un tā pati skaņa atkal un atkal.

2015.gada maijā grupa izlaida plašākai sabiedrībai savu pašu spēkiem producēto, ierakstīto un miksēto, lo-fi skanošo EP “China”, savukārt šī gada martā dienas gaismu ieraudzīja divi neatkarīgi singli un, neskatoties uz pāris gada laikā piedzīvotajām izmaiņām grupas sastāvā, kvartets šobrīd veic pabeigšanas darbus sava debijas albuma materiālam ar plāniem spēlēt koncertus un festivālus gan Latvijā, gan kaimiņvalstīs šajā vasarā.

“CHOMSKY CHESS CLUB” Bandcamp

“CHOMSKY CHESS CLUB” Facebook

 

2. jūnijs Gatis Ziema un Karaliskā Dekadence

Gatis Ziema ir jauns, talantīgs ģitārists, dziesmu autors un dziedātājs. (Nepilngadīgā Anna, Nelaiķa Pavadonis. Izvirtības rēgi).

Gatis Ziema SoundCloud

 

8. jūnijs Sus Dungo

“Sus Dungo” ir neatkārtojams dārgums latviešu neatkarīgajā mūzikā. Sauktas par “indie popa fejām” un “dūdiņroka pārstāvēm”, 6 jaunās dāmas ar plašu instrumentu klāstu, meitenīgi dzidrām balsīm atstāj neizdzēšamu iespaidu un jūtīgu skatuves tēlu.

“Sus Dungo” ir svaiga elpa mūzikā, jaunības, patiesas brīvības un improvizācijas pildīta. Nemainīgi siltā atmosfēra mijas ar patiesu uzstāšanos un oriģinālu mūziku.

“Sus Dungo” SoundCloud

“Sus Dungo” Bandcamp

“Sus Dungo” Facebook

“Sus Dungo” mājaslapa

 

15. jūnijs TESA

“TESA” ir trīs puišu pārstāvēta postmetāla mūzikas grupa no Rīgas, kas izveidota 2005. gadā. Dalībnieki: Dāvis Burmeisters (ģitāras), Kārlis Tone (basģitāra, vokāls) un Jānis Burmeisters (bungas, vokāls).

Kā galvenie ietekmes avoti mūzikā tiek minētas tādas grupas kā Neurosis, Shora, Godspeed You! Black Emperor un Grails. “TESA” ir arī uzstājusies koncertos ar grupām Neurosis un Nadja.

“TESA” Bandcamp

“TESA” Facebook

 

17. jūnijs DJ Uncle Sample & DJ Bombey & DJ Contour

UNCLE SAMPLE

Andrejs Eigus ir plašāk pazīstams jau kopš 2000. gada kā viens no pašmāju mūzikas ierakstu leibla +371 Records dibinātājiem un kā Rīgas izcelsmes mūzikas producents vārdā Selffish, kurš no neparastām skaņām veido nakts melodijas, apvienojot tās ar nesteidzīgiem ritmiem. Selffish izlaidis trīs albumus ar izdevējiem Lagunamuch un Thinner, kā arī piedalījies kā remiksu un atsevišķu treku autors dažādās kompilācijās gan Latvijā, gan ārzemēs. Kā DJ viņš uzstājas ar pseidonīmu Uncle Sample, spēlējot galvenokārt no vinila platēm un klausītājiem piedāvājot sev mīļāko dažādas stilistikas mūziku no savas kolekcijas. Uncle Sample stipri tic smalkumam un muzikalitātei starp notīm, savu repertuāru vienlaikus atdzīvinot ar aizmirstām skaņām no pagājušā gadsimta beigu mazāk populārās mūzikas.

DJ Uncle Sample SoundCloud

DJ Uncle Sample MixCloud

DJ Uncle Sample mājaslapa

UNCLE BOMBEY

Oļegs Bogdanovs (pazīstams arī kā DJ Bombey), ventspilnieks, kurš šobrīd dzīvo Rīgā, jau no 90. gadiem klausās, pēta un kolekcionē visu par un ap mūziku. Savācis pamatīgu kolekciju no džeza pasaules, elektroniskās/eksperimentālās un pietiekamā mērā psihodēliskās mūzikas. Uzskata sevi nevis par dīdžeju, bet gan eksperimentētāju— melomānu, kurš spēj likt ar saviem “arhaiskā” vinila ierakstiem radiniekiem, draugiem un svešiniekiem traki dejot, kā arī dziļi gudrot. Radio Naba raidījuma “Rasols” vadītājs.

DJ Uncle Bombey SoundCloud

DJ Uncle Bombey Mixcloud

Raidījums “Rasols”

UNCLE RODION (SPACE CONTOUR)

Uncle Rodion (Space Contour) savu bērnību pavadījis pilsētā pie Pļaviņu HES, kuras ietekmē sāka eksperimentēt skaņu lauciņā, izmantojot sintezatora un datora sniegtās iespējas. Vēlāk nodibināja leiblu KOLKA (kopā ar Astrowind) un sāka veidot savu vinila ierakstu kolekciju. Izmantojot iegūtos ierakstus, veido muzikālu priekšnesumu, kurā satiekas daudzas pasaules kultūras no dažādiem laika posmiem.

DJ Uncle Rodion Mixcloud

DJ Uncle Rodion Instagram

 

 

Plašākai informācija par katru pasākumu seko jaunumiem NOASS FB lapā vai Twitter.

Pasākumu sēriju atbalsta Rīgas dome.

 


par šo publikāciju