NOASS OBERHAUZENĀ

Latvijas video mākslas arhīva veidota video un animācijas darbu izlase iekļauta Oberhauzenas starptautiskās īsfilmu dienu programmā.

“Oberhauzenas starptautiskās īsfilmu dienas” noris jau 58 reizi,btas ir viens no vecākajiem un prestižākajiem filmu festivāliem Eiropā ar specifisku interesi par laikmetīgo un video mākslu.

2012. gada 29. aprīlī Oberhauzenas starptautisko īsfilmu dienu programmā “Screening Market” sadaļā paredzēta skate “Culture and Arts project Noass”. Šīs skates ietvaros tiks demonstrēta kustīgā attēla mākslas darbu izlase, kas veidota ar Kultūras un mākslas projekta “Noass” atbalstu, izmantojot Latvijas video mākslas arhīva materiālus. “Screening Market” programma paredzēta starptautiskiem profesionāļiem, kas atlasa darbus vai programmas festivāliem.

Izlasē iekļauti video darbi no festivāla Ūdensgabali, un vēl starptautisku pirmizrādi nepiedzīvojuši darbi. Latvijas vārdu šajā izlasē pārstāvēs: Famous five (F5), Katrīna Neiburga, Ingrīda Pičukāne, Paulis Liepa, Linda Konone, Oskars Pavlovskis, Katrīna Šauškina u.c.

 

Vairāk par programmu un festivālu var uzzināt aplūkojot interneta mājas lapu: http://www.kurzfilmtage.de/en/market/screenings.html

Oficiālais pārstāvis un izlases kuratore:

Anna Veilande Kustikova

Latvijas video mākslas arhīvs

anna@noass.lv


par šo publikāciju