Radošās-darbnīcas
Radošās darbnīcas bērniem un pieaugušajiem

Darbnīcā mākslinieka vadībā bērniem un vecākiem būs iespēja izgatavot savu scenogrāfisko telpu, kas iedvesmota no mākslinieka daiļrades.

Ūdensgabali
Video mākslas festivāls ŪDENSGABALI

Jau 24.reizi mākslas centrā NOASS trīs trešdienu vakaros (10., 17. un 24.jūlijā) notiks starptautiskajai video mākslai veltītais festivāls “Ūdensgabali”.

Bioreaktors
Bezgalīgo atklājumu laboratorija

Peldošajā mākslas centrā NOASS, apvienojot vizuālās mākslas un zinātnes iespējas, tiek veidots projekts, kas atspoguļo mūsdienu aktualitātes ekoloģiskas vides veidošanā un ietver sevī perspektīvu vairāku radošu disciplīnu saplūšanai un bezgalīgai mijiedarbībai.

NOSKAŅAS
Ceturdienu mūzikas vakari "NOSKAŅAS"

Mākslas centrā NOASS atgriežas vasaras ceturtdienu mūzikas vakari! Četrus ceturtdienu vakarus norisināsies mūzikas koncerti cikla “Noskaņas” ietvaros, kas kļuvusi par ikgadēju tradīciju, popularizējot vietējos neatkarīgos un talantīgos mūziķus.

Tūres
Izstāde "Par spīti visam" / mākslas tūre ar kuratoru Dzintaru Zilgalvi

Trīs ceturtdienas - 25. jūlijā, 29. augustā un 26. septembrī - plkst. 14:00 mākslas centrs NOASS aicina apmeklētājus uz Latvijas Naivās mākslas muzeja direktora un izstādes kuratora Dzintara Zilgalvja vadīto mākslas tūri brīvdabas izstādei “PAR SPĪTI VISAM”.

previous arrow
next arrow