NOASS SKOLA
NOASS SKOLA

NOASS SKOLA ir mūsu jaunākā iniciatīva, kas veltīta dažādu izglītojošu notikumu nodrošināšanai, sniedzot platformu radošai izpētei un izaugsmei.

NOASS SKOLA ir mūsu jaunākā iniciatīva, kas veltīta dažādu izglītojošu notikumu nodrošināšanai, sniedzot platformu radošai izpētei un izaugsmei. Mūsu misija ir vienkārša, taču dziļa: ar semināru, meistaklašu, diskusiju un dažādu citu saistošu aktivitāšu palīdzību iedegt zinātkāres, aizraušanās un inovācijas dzirksti.

Vija Vētra “1:100”
VIJA VĒTRA 1:100

“Vija Vētra 1:100” ir mākslas projekts, kas tapis atzīmējot izcilās mākslinieces un horeogrāfes 100 gadu jubileju.

“Vija Vētra  1:100” ir mākslas projekts, kas tapis atzīmējot izcilās mākslinieces un horeogrāfes 100 gadu jubileju. Tas sastāv no pilsētvides objekta uz mākslas centra NOASS fasādes, multimediālas instalācijas uz trim monitoriem un  mākslinieces oriģināldarbu izstādes. Pilsētvides objekts uz mākslas centra fasādes tapis iedvesmojoties no Vijas Vētras zīmējumu motīviem kā arī bērnu un viņu vecāku radošo […]

PAR SPĪTI VISAM
PAR SPĪTI VISAM

Latvijas Naivās mākslas muzeja brīvdabas ekspozīcijā “PAR SPĪTI VISAM” AB dambī skatāmi Arnolda Skrastiņa, Vijas Vētras, Žaņa Bulava, Mihaila Ramusa un Edgara Krīgera darbi.

Latvijas Naivās mākslas muzeja ekspozīcijā “PAR SPĪTI VISAM” ir skatāmi Arnolda Skrastiņa, Vijas Vētras, Žaņa Bulava, Mihaila Ramusa un Edgara Krīgera darbi. Izstāde veidota kā brīvdabas ekspozīcija Rīgā, AB dambja parka teritorijā.

Ceļojošā laikmetīgās mākslas izstāde “Māksla uz riteņiem” meklē mākslas mediatorus!

Mākslas centrs NOASS (LV) kopā ar mākslas studiju Fargefabrikken (NO) radījuši ceļojošu laikmetīgās mākslas izstādi bērniem un jauniešiem.

Mākslas centrs NOASS (LV) kopā ar mākslas studiju Fargefabrikken (NO) radījuši ceļojošu laikmetīgās mākslas izstādi bērniem un jauniešiem. Izstāde, izvietota divos mikroautobusos, apceļo Latvijas reģionus, viesojoties skolās un pilsētu svētkos, kā arī Norvēģijā, piedāvājot interaktīvu izstādi, radošo darbnīcu un iepazīšanos ar tehnoloģiju izmantošanu mākslā.