CETURDIENU MŪZIKAS VAKARI “NOSKAŅAS”

Mākslas centrā NOASS atgriežas vasaras ceturtdienu mūzikas vakari! Četrus ceturtdienu vakarus norisināsies mūzikas koncerti cikla “Noskaņas” ietvaros, kas kļuvusi par ikgadēju tradīciju, popularizējot vietējos neatkarīgos un talantīgos mūziķus. Ieeja bez maksas!

Atbalsta Rīgas Dome.

11.07. / 20:00 / AMORĀLĀ PSIHOZE

Grupa “Amorālā Psihoze” radusies kā Dambja (Inokentijs Mārpls) blakusprojekts, kurā izpausties dažādos eksperimentālos žanros – mūzikā jūtamas jaunā viļņa, džeza intonācijas, avangarda noskaņas u.c. ietekmes.

Mūziķu sastāvs koncertos nav noteikts – tas variē no četriem līdz astoņiem dalībniekiem. Visbiežāk grupā spēlē Raimonds Lagimovs (Dambis), Kaspars Putriņš, Sniedze Prauliņa, Jānis Burmeisters, Jānis Ruņģis u.c.

18.07. / 20:00 / GRAB & TRĪNEunINGA

“Grab” ir eksperimentāla rokgrupa, kas aizraujas ar muzikāli harmonisku un strukturālu haosu. Kolektīvs izmanto gan tradicionālu rokgrupas instrumentāciju – bungas, ģitāras, basu un vokālu, gan arī elektroniskus instrumentus.

TRĪNEunINGA” ir pavisam jauns eksperimentāls duo, kas izpilda improvizētu mūziku ar saksofoniem un efektu pedāļiem.

Duo sastāvā ir Katrīne Sabīne Kalniņa (alta saksofons), kas ir tādu grupu kā “Aston Kais”, “Rīgas Modes”, “DZ” dalībniece, un Inga Vamze (tenora saksofons), kas nupat absolvējusi JVLMA džeza mūzikas katedru.