NOASS SKOLA

NOASS SKOLA ir mūsu jaunākā iniciatīva, kas veltīta dažādu izglītojošu notikumu nodrošināšanai, sniedzot platformu radošai izpētei un izaugsmei. 

Mūsu misija ir vienkārša, taču dziļa: ar semināru, meistaklašu, diskusiju un dažādu citu saistošu aktivitāšu palīdzību iedegt zinātkāres, aizraušanās un inovācijas dzirksti. Neatkarīgi no tā, vai esat topošais mākslinieks, zinātkārs bērns vai jaunietis, kurš vēlas padziļināt savu saikni ar mākslu, NOASS SKOLA ir vieta radošā potenciāla atrašanai.

Esam izveidojuši arī īpašu interešu grupu Facebook, ar kuras palīdzību vēlamies aktualizēt neformālās izglītības iespējas, ko sniedz prakstiska darbošanās, tikšanās ar profesionāļiem un līdzdarbošanās inovāciju un mākslas projektu izstrādē. 

Darbnīcu cikls “Mākslas meklējumos”

Šī darbnīcu cikla mērķis ir rosināt radošumu, aktualizējot laikmetīgās mākslas formas un analizējot apkārtējo vidi. AB dambī mītošie mākslas projekti un NOASS unikālā atrašānās vieta pārtaps par daļu no mācību materiāliem un jaunajām zināšanām.

Katrā darbnīcā tiek aplūkota kāda no mākslas centra NOASS aktuālajām izstādēm, kā arī darbi no videomākslas arhīva kolekcijas. Darbnīcas uzdevumus bērni un jaunieši veic strādājot kopā ar darbnīcas vadītāju.

Darbnīcu cikls ir noslēdzies!

Vairāk informācijas

Sestdienu radošās darbnīcas

Radošās darbnīcas mākslas centrā NOASS skolas vecuma bērniem (maksas nodarbības)

Atklājiet dažādus materiālus un tehnikas radošajās nodarbībās bērniem. Stundu garā aizraujošā nodarbībā būs iespēja eksperimentēt vai noslīpēt zināšanas par dažādām mākslas tehnikām un materiāliem profesionālu pasniedzēju vadībā.

Vairāk informācijas

Projekts “Building Talent”

ES programmas “Radošā Eiropa” (2021-2027) atbalstīts projekts (bezmaksas nodarbības)

Sadarbībā ar IED (Institute of Entrepreneurship Development) un The Smile of the Child Grieķijā, un CreaD (Creative District) Beļģijā NOASS īsteno projektu “Building Talent Project“, lai palīdzētu māksliniekiem paplašināt nodarbinātības iespējas, kā arī attīstīt savu konkurētspēju darba tirgū.

Projekts cenšas risināt pandēmijas laikā radītās sekas kultūras un radošajās nozarēs, kā arī veicināt nodarbinātību jauno mākslinieku vidū, sniedzot iespēju piedalīties dažādās darbnīcās, profesionāļu vadītās diskusijās un semināros, lai veiksmīgi apgūtu dažādas nozares prasmes un apzinātu potenciālus šķēršļus karjeras izaugsmē.

Vairāk informācijas

Radošie instrumenti

Piesaki savu semināru, diskusiju, radošo BBQ

Kontakti