Radošā darbnīca ar mākslinieku Andri Biezbārdi

24.maijā no plkst. 16:00 līdz 19:00 mākslas centrs NOASS ielūdz uz bērnu radošo darbnīcu kopā ar mākslinieku Andri Biezbārdi.

Biezbārža trīsdimensionālās mākslas darbu kolāžas veido improvizēta skatuves telpa, kas izgatavota no sadzīves priekšmetiem, to iepakojumiem, kā arī bērnu rotaļlietām.

Radošajā darbnīcā mākslinieka vadībā gan bērniem, gan vecākiem būs iespēja izgatavot savu scenogrāfisko telpu, kas iedvesmota no mākslinieka daiļrades. Nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti uz vietas. 

Aktualizējot arī ekoloģiskās mākslas tēmu, šī radošā pieeja ietver otrreizēju iepakojumu pārstrādi, kas raksturīga Biezbārža darbiem, dodot tiem jaunu formu un nozīmi. 

Dalība darbnīcā ir bez maksas, tomēr, ierobežotā vietu skaita dēļ lūdzam iepriekš reģistrēties ŠEIT

Par mākslinieku:

Andris Biezbārdis ir mākslinieks – autodidakts, kura radošo darbību raksturo drosmīga uzdrīkstēšanās un jaunu izteiksmes līdzekļu meklējumi akvareļglezniecībā. Izcilie sasniegumi un piedalīšanās daudzās starptautiskās izstādēs rezultējās ar autora uzņemšanu Latvijas mākslinieku savienībā 1988.gadā.

No 1998.g. līdz 2007. gadam radīto trīsdimensionālo mākslas darbu sērija ir bijusi vairāku starptautisko izstāžu sastāvdaļa un šobrīd atrodas Latvijas Naivās mākslas muzeja patstāvīgajā kolekcijā.