Sestdienu radošās darbnīcas

Atklājiet dažādus materiālus un tehnikas radošajās nodarbībās bērniem. Stundu garā aizraujošā nodarbībā būs iespēja eksperimentēt vai noslīpēt zināšanas par dažādām mākslas tehnikām un materiāliem profesionālu pasniedzēju vadībā. Nodarbības paredzētas bērniem no 7 līdz 13 gadu vecumam.

Biļetes var iegādāties ticketshop.lv. Vietu skaits ierobežots!

Viena biļete paredzēta vienam bērnam. Vecāki nepavada bērnu nodarbībā. Nodarbības ilgums viena stunda (60 minūtes). Visi nepieciešamie materiāli nodarbībām nodrošināti uz vietas. Lūdzam ierasties atbilstošā apģērbā. 

Ja radušies kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums + 371 28665239.

Nodarbību sērija “Māksla telpā” 2.daļa

25.11. / “Brīvā stila kopija”

Nodarbībā veidosim gleznu, miksējot dažādas tehnikas – zīmuļi, krītiņi un flomasteri, iedvesmojoties no tādiem lielajiem māksliniekiem kā V. Kandinskis, Žana Mišela Baskjā un T. Murakami.

02.12. / “Skiču grāmata”

Veidosim aizraujošu skiču grāmatu, kuru arī pēc nodarbības varēs papildināt gan ar jaunām lappusēm, gan zīmējumiem kādā citā tematiskajā nodarbībā. Sākotnēji skiču grāmatai veidosim 6 lapas. Katrai lapai tiks veltītas desmit minūtes, lai veicinātu radošumu, tehnisku un izlēmīgu pieeju darbam.

09.12. / “Zootrops”

Kopā iepazīsim, kā tad īsti veidojas kustīgs attēls un nodarbības laikā katram no dalībniekiem būs iespēja radīt savu unikālo kustīgo attēlu.

16.12. / “Ziemassvētku dekors”

Strādājot 3 dimensijās, radīsim aizraujošu, krāsainu un košu Ziemassvētku dekoru. Bērni varēs izvēlēties – egli vai sniegavīru kā pamatu savai radošajai aktivitātei.

30.12. / “Tēla veidošana”

Ar šablonu palīdzību iegūsim tēla apjomu, kuram ar aplikācijas tehniku piešķirsim veidolu. Nodarbībā būs pieejami vairāki šabloni, lai dalībnieks var vairāk koncentrēties uz tēla veidošanu kā apjoma līniju perfekcionizēšanu.

20.01. / “Brīvā stila kopija”

Nodarbības iedvesmas centrā – popārta mākslinieku Endija Vorhola un Roja Lihtenšteina daiļrade.

27.01. / “Skiču grāmata”

Dažādās tehnikās aizpildīsim skiču grāmatas lappuses. Tos, kuri nodarbībās piedalījās arī pagājušajā gadā, aicinām līdzi ņemt jau savu iesākto skiču grāmatu, kurai pievienosim jaunas lappuses un turpināsim strādāt pie tās.

Nodarbības laikā apmeklētāji var tikt fotogrāfēti un filmēti publicitātes nolūkos. Ja nevēlaties, lai Jūsu bērnu fotogrāfē vai filmē, lūdzu, informējiet pasniedzējus.

Valoda: Latviešu, angļu un krievu.