SPĒKA AVOTS

GRUPAS IZSĀDE

Projekts “Spēka avots” ir veidots kā turpinājums mākslas centrā “NOASS” pagājušā gada augustā atklātajai mākslinieka Kaspara Groševa izstādei “Autonomia”, kuras centrā bija karogs un tā dekonstrukcijas kā medijs mākslas valodas paplašināšanai. Kaspara Groševa darbība nereti apvieno mākslinieka un kuratora pienākumus, tāpēc “Spēka avots” iecerēts kā kuratoriāls turpinājums idejai par karogu kā ietilpīgu žestu.

Dažādu paaudžu apvienojumā, eksperimentējot ar karoga formātu un vizuālo ekspresiju, radītas dažādas variācijas par šo izteiksmes līdzekli.

Papildus šis projekts tiecas arī apzināt dažādu radošo komūnu un šūniņu veidotās izpausmes, kas dažkārt paliek vien privātam lokam apskatāmas.

No jūlija līdz pat decembrim jebkurā diennakts laikā pie mākslas centra “NOASS” fasādes 2 -3  nedēļu garumā plīvos kāda mākslinieka veidots karogs, līdz to nomainīs nākamais mākslinieks. 

Projektā piedalās: Līva Rutmane, Anna Malicka, Kristiāna Marija Sproģe, Jānis Krauklis, Maija Kurševa, Līga Spunde, Margrieta Griestiņa un Ieva Putniņa.

LĪVA RUTMANE

ATKLĀŠANA 29. JŪLIJĀ 2021

CLUBHOUSE

LĪGA SPUNDE

LĪDZ 28. JŪLIJAM 2021

Neatejot no ekrāniem, saviesīgā atmosfērā, jautri un dinamiski izklaidējas “Clubhouse” viesi. Skan

skaļa mūzika, burbuļo sarunas, viesi nešpetni virpuļo deju placī. Mūzikas ritmā cilātās kājas, rada

ritmiskus sakaru pārrāvumus, garantējot jautrību telpā.

Par Gremliniem pirmo reizi plašāka sabiedrība uzzināja jau pagājušā gadsimta  divdesmitajos gados, kad, vainojot mītiskus radījumus, tika skaidrotas tehniskas nedienas aviācijas nozarē. Ar laiku šīs būtnes ir kļuvušas par simbolu arī sadzīvisku un pavisam ikdienišķu tehnoloģiju likstām.

Kurš gan no mums nav saskāries ar dažādiem tīkla traucējumiem, neizskaidrojami pazaudētiem failiem vai neizturami lēnu internetu?

Ir pamats domāt, ka “Clubhouse” dzīres ir izdevušās.

Atbalsta: