SPĒKA AVOTS

GRUPAS IZSTĀDE

Projekts “Spēka avots” ir veidots kā turpinājums mākslas centrā “NOASS” pagājušā gada augustā atklātajai mākslinieka Kaspara Groševa izstādei “Autonomia”, kuras centrā bija karogs un tā dekonstrukcijas kā medijs mākslas valodas paplašināšanai. Kaspara Groševa darbība nereti apvieno mākslinieka un kuratora pienākumus, tāpēc “Spēka avots” iecerēts kā kuratoriāls turpinājums idejai par karogu kā ietilpīgu žestu.

Dažādu paaudžu apvienojumā, eksperimentējot ar karoga formātu un vizuālo ekspresiju, radītas dažādas variācijas par šo izteiksmes līdzekli.

Papildus šis projekts tiecas arī apzināt dažādu radošo komūnu un šūniņu veidotās izpausmes, kas dažkārt paliek vien privātam lokam apskatāmas.

No jūlija līdz pat decembrim jebkurā diennakts laikā pie mākslas centra “NOASS” fasādes 2 -3  nedēļu garumā plīvos kāda mākslinieka veidots karogs, līdz to nomainīs nākamais mākslinieks. 

Projektā piedalās: Līva Rutmane, Anna Malicka, Kristiāna Marija Sproģe, Jānis Krauklis, Maija Kurševa, Līga Spunde, Margrieta Griestiņa un Ieva Putniņa.

APVIENOTO LĪNIJU LĪGA

MAIJA KURŠEVA

ATKLĀŠANA 1. OKTOBRĪ PLKST.18.00

DŪMU PIRĀTI

SHADY LADIES (MARGRIETA GRIESTIŅA UN IEVA PUTNIŅA)

PAŠLAIK NORISINĀS

SUPER LIT SARKANĀ TRUBA

SHADY LADIES (MARGRIETA GRIESTIŅA UN IEVA PUTNIŅA)

LĪDZ 09. SEPTEMBRIM 2021

2003. gada 30. decembrī tika atvērts “Līvu akvaparks”, kas piedāvāja trakākās trubas, kādas Latvijā bija redzētas. 

Akvaparku devās nomēģināt arī dažādas sabiedrībā atpazīstamas personas. Precīzi neuzskaitīsim visas, bet tur bija visādas slavenības, arī Ozols. 

Uz atklāšanas tusu, protams, devās arī Shady Ladies, kas, ievērtējušas visus apstākļus, “nestiepa gumiju’’ un uzreiz devās uz trako – sarkano. Pie trubas jau dežūrēja O.Z., un teju būtu jau nolaidies pa to lejā, tomēr viņš zina, kā atstāt grandiozi labu iespaidu – toreiz viņš Shady Ladies ne tikai palaida, bet vēl bišku iestūma no muguras. Super lit!

LĪVA RUTMANE

LĪDZ 16. AUGUSTAM 2021

CLUBHOUSE

LĪGA SPUNDE

LĪDZ 28. JŪLIJAM 2021

Neatejot no ekrāniem, saviesīgā atmosfērā, jautri un dinamiski izklaidējas “Clubhouse” viesi. Skan

skaļa mūzika, burbuļo sarunas, viesi nešpetni virpuļo deju placī. Mūzikas ritmā cilātās kājas, rada

ritmiskus sakaru pārrāvumus, garantējot jautrību telpā.

Par Gremliniem pirmo reizi plašāka sabiedrība uzzināja jau pagājušā gadsimta  divdesmitajos gados, kad, vainojot mītiskus radījumus, tika skaidrotas tehniskas nedienas aviācijas nozarē. Ar laiku šīs būtnes ir kļuvušas par simbolu arī sadzīvisku un pavisam ikdienišķu tehnoloģiju likstām.

Kurš gan no mums nav saskāries ar dažādiem tīkla traucējumiem, neizskaidrojami pazaudētiem failiem vai neizturami lēnu internetu?

Ir pamats domāt, ka “Clubhouse” dzīres ir izdevušās.

Atbalsta: